Загалом співробітники Стенфордського університету проаналізували анонімні дані смартфонів 700 тисяч чоловік з 46 країн світу, які встановили собі додаток Argus, пише BBC.

З'ясувалось, що найактивнішими є мешканці Гонконгу – колишньої британської колонії, яка зараз входить до складу Китаю – в середньому 6880 кроків за день. Сам же Китай на другому місці з показником 6189 кроків. Більше 6 тисяч кроків за добу роблять мешканці ще двох країн – України (6107) та Японії (6010). В десятку "ходоків" також потрапили Росія, Іспанія, Швеція, Південна Корея, Сингапур та Швейцарія.


Україна – серед "найактивніших" країн

Читайте також: Як харчуватися при занятті бігом: відповідь фітнес-експертів

А от на другому полюсі – мешканці країн, клімат яких не надто надихає на довгі прогулянки. Найменше кроків за день роблять у Індонезії – всього 3513. Не надто активні також мешканці Саудівської Аравії, Малайзії, Філіппін, Південної Африки та Катару.


"Найлінивіші" країни

До слова, результати дослідження були опубліковані у відомому науковому журналі Nature; його автори зазначають, що вони дозволяють зробити важливі висновки щодо стану здоров'я населення та його залежності від рівня фізичної активності.

Додамо, що у Всесвітній організації охорони здоров'я радять робити щодня близько 8 тисяч кроків.

Читайте також: Заряд бадьорості щодня: 5 простих звичок, які допоможуть стати енергійною людиною