Новий випуск модного журналу має назву REBIRTH, що на українську мову перекладається як "відродження" або "воскресіння". Еротичну ілюстрацію художниця Олена Ємчук створила у Нью-Йорку, перебуваючи в домашній ізоляції. Вона вирішила продемонструвати, як зміни у світі можуть слугувати початком нового циклу. Саме тому вона зобразила шість оголених жінок та змію як символ переродження, повідомляє 24 канал.

До теми 85-річна акторка прикрасила обкладинку модного глянцю: розкішні фото

"Змія уособлює творчу силу, це символ переродження, трансформації, зцілення й оновлення життєвого циклу. Люди рука до руки – прагнення до фізичної близькості, якої усі ми так потребуємо. Торкатися одне до одного зараз – небезпечно, і я хотіла змалювати сцену, де дотик цілющий. Полуду, що застує погляд дівчини з птахом, розвіює також рука. Птах символізує пробудження і звільнення. Палітра кольорів покликана передати дух весни і повернення до природи", – так протрактували посил ілюстрації української художниці автори видання в інстаграмі.

На такий творчий експеримент читачі та підписники інстаграм-сторінки Vogue UA відреагували по-різному. Дехто захоплений новою не гламурною обкладинкою, а деякі зазначили, що такий стиль їм зовсім не близький: "Треш просто", "Вау!", "Такий стиль мені зовсім не близький", "Який же це кайф – бачити таку ілюстрації на обкладинці журналу!", "Чекаю з нетерпінням", "Ви як завжди – любов. Кожна обкладинка неповторна", "Чудова обкладинка для чудового журналу. Взагалі, цікава ідея додавати ілюстрації в контент", "Як же красиво!", "Що тут коїться?", "Вибачте, але де гендерна рівність? Чому на цій обкладинці лише один чоловік?".

Пропонуємо переглянути також інші ілюстрації американської ілюстраторки на її інстаграм-сторінці, які вражають не менше ніж обкладинка Vogue.