Любителі модних глянців звикли бачити улюблені видання зі спокусливими красунями на обкладинці. Однак британський Vogue вирішив відійти від стереотипів та запросив на зйомку легендарну Джуді Денч. Відтак акторка стала найстаршою зіркою, яка знялась для обкладинки глянцю.

Дивіться також: Джіджі та Белла Хадід знялись для обкладинки паризького Vogue

Головний редактор Едвард Еннінфул зворушливо представив її читачам. "Я не можу передати вам, який радий бачити цю леді – командора Ордена Британської імперії Джуді Денч, незаперечну королеву сцени і екрану, яка знялася для своєї першої обкладинки Vogue у віці 85 років", – написав він у мережі.

Оскароносна акторка постала на фото у плащі з квітковим принтом від Dolce&Gabbana. Окрім цього, Джуді Денч приміряла світле вбрання з вишивкою, яке виглядало розкішно. Зйомки пройшли на початку березня, тому автори проєкту не порушували умов карантину.

Вже в інтерв'ю, фрагмент якого опублікували у мережі, Джуді Денч розповіла про свою самоізоляцію та найуспішніші зйомки. Акторка поділилась думками, як пандемія коронавірусу змінить світ.

"Я впевнена, що відчуваю себе так само, як і всі інші, такі безпрецедентні часи досить важко осягнути. Що добре – так це те, що це змусило багатьох людей усвідомити скрутне становище інших людей, які абсолютно самотні. Якщо з цього вийде багато доброти, то це буде плюсом", – поділилась вона.