У період карантину редакція паризького Vogue вирішила потішити читачів подвійною порцією краси. На офіційній сторінці глянцю в інстаграмі з'явилися фото обкладинок, на яких постали знамениті сестри Хадід. Белла та Джіджі стали обличчями травнево-червневого випуску фешн-журналу.

До теми Джіджі та Белла Хадід влаштували імпровізовану фотосесію для Vogue на домашньому ранчо: фото

Для зіркових моделей, яких охрестили "наймоднішими сестрами" індустрії, обрали фантастичні вбрання. На знаменитостях сукні з весняної колекції Dior Couture та осінньої пре-колекції Dolce & Gabbana Alta Moda. На Беллі Хадід була розкішна повітряна сукня білого кольору з об'ємними прозорими рукавами. Вона доповнила її масивними золотими прикрасами – сережками та браслетами. Не менш яскравим був і макіяж зірки шоколадних відтінків з акцентом на очі.

Натомість Джіджі Хадід постала у більш зухвалому образі. На ній сукня золотого кольру з напівпрозорими вставками і бахромою, яка підкреслює силует її стрункої фігури. Яскраве вбрання доповнили золотими сережками з кільцями та великим браслетом з камінням. З загальною кольоровою гамою контрастував макіяж з фіолетовими тінями.