Про це повідомили на офіційному сайті Євробачення.

Читайте також: Пранкер Віталій Седюк вибачився перед Джамалою за витівку на Євробаченні

Вищою відзнакою – "Кришталевий мікрофон" – Наглядова рада Євробачення та Європейська спілка мовлення (ЕВU) нагородили виконавчого продюсера пісенного конкурсу Павла Грицака. Але зазначається, що це заслуга всієї української команди.

Проблеми, пов'язані з проведенням конкурсу в Україні, були задокументованими, але громадський телеканал UA:Перший вирішив ці виклики та зробив три захоплюючі живі шоу в травні у Києві,
– йдеться у повідомленні.

У Наглядовій раді додали, що Павло Грицак та його команда офіційно завершили передачу пісенного конкурсу "Євробачення" представникам приймаючого португальського телеканалу, який транслюватиме Євробачення-2018, що відбудеться у Лісабоні (Португалія).

Крім того, українські організатори Євробачення змогли зекономити 130 мільйонів гривень для державного бюджету. Наразі вирішують питання, чи можуть бути використані ці гроші для придбання Україною прав на трансляцію змагань зимової Олімпіади-2018 у Південній Кореї та літньої Олімпіади-2020 у Японії.

Читайте також: Європейська мовна спілка все ж оштрафувала Україну через Самойлову

До слова, тріумфатор міжнародного пісенного конкуру "Євробачення-2017", що відбувся в Україні, Сальвадор Собрал, нині перебуває у лікарні, де очікує на пересадку серця. Виконавця підтримала українська співачка Джамала.