Про це повідомляє видання El Pais.

Як відомо, останній концерт зірки відбувся восьмого вересня і після цього його серце не витримало навантаження. Відомо, що 27-річний Сальвадор Собрал з народження має ваду серця.

Читайте також: Виступ переможця Євробачення-2017 Сальвадора Собрала: потужне відео

Навіть заради хлопця керівництво "Євробачення-2017" змінило правила і дозволило Сальвадору пропустити репетиції півфіналу.


Сальвадор Собрал чекає на трасплантацію серця

Зараз він готується до операції і чекає на серце, яке підійде для трансплантації в його організм у лікарні Санта Круз, що в Лісабоні. Джерело інформує, що "Сальвадору легше, оскільки машини виконують функції органів". Гроші на операцію для артиста вже зібрано.

Читайте також: Переможця Євробачення-2017 грандіозно зустріли на батьківщині

До слова, Сальвадор народився у Лісабоні, але тривалий час жив у США та Іспанії. Проте у самобутнього португальця залишилось шляхетне походження. Сальвадор Вілар Браамкамп Собрал – потомок дворянської родини да Сілва, корені якої сягають середини ХVІІ століття.


Сальвадор Собрал і його сестра Луїза

Спочатку займався психологією, але любов до музики перемогла. На батьківщині Сальвадора знають ще з 2009 року, коли він взяв участь у третьому сезоні португальського аналога британського шоу Pop Idol. Щоправда, переможцем він не став, а задовольнився лише сьомим місцем. У Сальвадора є сестра Луїза, також співачка. Саме вона написала пісню "Amar pelos dois", яку музикант виконував на Євробаченні. До слова, після оголошення результату Сальвадор виконав пісню на біс із сестрою.