Подружжя відвідало меморіал Махатмі Ганді, що розташований у Делі. Там Дональд та Меланія Трамп вшанували пам'ять лідера індійського національно-визвольного руху, підкинувши пелюстки яскравих квітів у повітря. Подія проходила за участю десятків камер, тому відповідні фото вже поширили у мережі.

Дивіться також: Меланія Трамп у розкішному вбранні прилетіла до Індії: фото і відео

Цікаво, що для цього виходу Меланія Трамп обрала ефектну сукню з досить незвичним принтом та поясом. Знаменита модниця красувалась у білосніжному вбранні з яскравими невеликими квітами. Тому тільки зблизька можна було розгледіти, який орнамент прикрашав одяг першої леді США. Зважаючи на традиції Індії, сукню вважають символічною саме для цього виходу, адже навіть в одязі Меланія Трамп по-особливому врахувала культуру країни.

Це не перша пам'ятка, яку відвідали Дональд і Меланія Трамп. 24 лютого подружжя побувала у знаменитому Тадж-Махалі. Президент зізнався журналістам, що його візит дебютний, хоч він і багато чув про мавзолей-мечеть. Американські високопосадовці не стримували свого захвату від побаченого. Особливо Тадж-Махал вразив Меланію, яка назвала його "найкрасивішим і чудовим".