Згідно з реакцією фан-груп та західних ЗМІ, перша леді США вкотре зуміла підкорити мережу ефектним виходом. Для поїздки до Індії Меланія Трамп обрала класичний чорно-білий комплект: укорочені білі штани в клітинку, водолазку, яка є трендом сезону, та пальто. Стильний образ модниця вирішила завершити взуттям без підборів від французького бренду Roger Vivier. Сонцезахисні окуляри та ідеальна укладка волосся додали ще більшої елітності вигляду Меланії Трамп.

Дивіться також: Меланія Трамп одягнула пітонову спідницю для зустрічі з політиками: ефектні фото

Та на цьому фешн-демонстрація новинок гардеробу не завершилась. Вже в Індії Меланія Трамп показала більш вишуканий образ. З літака перша леді США зійшла у розкішному білому комбінезоні з коміром. Знаменита американка врахувала традиції Індії, відтак на її талії можна було побачити зелений пояс з орнаментом.

Відомо, що наразі Дональд та Меланія Трамп встигли зустрітись з прем'єр-міністром Нарендрою Моді. Разом вони взяли участь у першому ашрамі. Окрім цього подружжя відвідало захід Namaste Trump, організований на одному з найбільших стадіонів світу "Сардар Патель" з нагоди приїзду Дональда і Меланії.