Як відомо, президентське подружжя США є активними блогерами. У мережі Дональд і Меланія Трамп звітують перед громадськістю про виконану роботу та політичні зустрічі в Білому домі. 13 лютого перша леді похизувалась черговими кадрами, розповівши про нових гостей резиденції.

Дивіться також: Меланія Трамп влаштувала бал у Білому домі: яке вбрання обрала перша леді

Виявилось, що до США завітали Президент Еквадору Ленін Морено та його дружина Росіо Гансалес Навас. Подружжя приїхало для політичних перемовин з Дональдом Трампом. Та поки деталей бесіди не розкривають, у мережі з'явились ефектні фото політиків, які взяли участь у традиційній фотосесії на ґанку Білого дому та в одній з кімнат резиденції.


Дональд і Меланія Трамп зустрілись з президентським подружжям Еквадору / Instagram / @flotus


​Офіційна зустріч президентів США та Еквадору / Instagram / @flotus

Згідно зі світлинами, Меланія Трамп обрала, як завжди, ефектний та трендовий образ. До високопосадовців з Еквадору вона вийшла у пітоновій приталеній спідниці та білому блейзері. Перша леді накинула на плечі пальто м'ятного кольору, яке й стало яскравим акцентом її вигляду. Взуття на підборах та ідеальна укладка волосся завершили look Меланії. Водночас 66-річна Росіо Гансалес Навас красувалась у чорно-червоній спідниці та піджаку.


Ефектний вихід Меланії Трамп / Instagram / @flotus


Меланія Трамп з дружиною президента Еквадору / Instagram / @flotus