Як відомо, у світі триває презентація одного з найбільш очікуваних бойовиків року – "Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)". Фільм, знятий за мотивами коміксів DC, опинився в центрі уваги всіх ЗМІ. Тому й головні акторки опинились під ретельним наглядом журналістів.

Дивіться також: Лілі-Роуз Депп засвітила оголені груди без білизни: еротичні фото з кінопремії

Так, 4 лютого Джерні Смоллетт-Белл змусила говорити про себе всі інформаційні видання. Все тому, що акторка взяла участь в одній з американських телепрограм. Зірка відповідала на питання про зйомки "Хижих пташок" та спрівпрацю із Марго Роббі. Та не це привернуло увагу журналістів, а провокативний образ акторки.

Джерні Смоллетт-Белл прийшла на прямий ефір у сукні від дизайнера David Koma. Вбрання складалось з об'ємної білої спідниці і шкіряного топу. Брутальні чорні черевики від Alexander McQueen завершили зухвалий образ акторки. Виглядала вона як справжня рок-зірка.


Зірка "Хижих пташок" Джерні Смоллетт-Белл / Getty Images

Це не вперше Джерні Смоллетт-Белл відзначається епатажем на презентації "Хижих пташок". На фотокол у Лондоні вона прийшла у латексній сукні з прозорим шифоновим верхом. Чорне вбрання підкреслило струнку фігуру акторки, однак виглядало занадто зухвало.


Джерні Смоллетт – зірка "Хижих пташок" / Instagram / @birdsofprey