Кадри семирічної давнини оприлюднило видання Sky News.

Читайте також: Так роблять всі: Гарві Вайнштейн дав перше інтерв'ю після секс-скандалу

На них голлівудський продюсер проводить ділову зустріч із бізнес-вумен Меліссою Томпсон. Втім, відверто фліртує та неодноразово доторкається до дівчини.

Відеокадри зустрічі Томпсон і Вайнштейна, опубліковані Sky News

Після цього, зі слів Томпсон, Вайнштейн запропонував їй продовжити обговорення проекту в одному з сусідніх готелів. І саме там він її зґвалтував.

Мені було комфортно, а тоді стало зовсім навпаки, я була спантеличеною і вразливою. Я розуміла, що він має силу і вплив, а я ні,
– сказала Мелісса Томпсон.

Відео: коментар Мелісси Томпсон

Зазначимо, що цей ролик є першим відеодоказом неоднозначної поведінки голлівудського продюсера. Адвокат Вайнштейна, до слова, вже прокоментував відеоролик. І запевняє: на ньому не зображено нічого, окрім проявів взаємної симпатії.


Гарві Вайнштейн і його жертви сексуальних домагань

У чому суть скандалу з Гарві Вайнштейном? Секс-скандал із голлівудським продюсером спалахнув у 2017-ому. Понад сотня жінок звинувалили Вайнштейна у домаганнях. Після розголосу у США почалася масштабна кампанія проти сексуального насильства. Вайнштейну висунули офіційні звинувачення, щоправда лише у скоєнні двох злочинів сексуального характеру. А невдовзі після того – відпустили під заставу в один мільйон доларів. Сам продюсер протягом всього часу будь-яку свою провину заперечує.