Днями у Мадриді відбулося заплановане засідання іспанського Червоного Хреста. На саміті обговорили питання насильства щодо жінок. Таку конференцію не оминула увагою королева Летиція, яка виступила перед учасниками заходу із натхненною промовою.

Цікаво: Королева Летиція прийшла на офіційну зутріч в шкіряних штанах

Не менше вражав і її ефектний образ. Для особливого виступу Її Величність вирішила одягнути строге і класичне вбрання. Летиція обрала сірий картатий костюм, який складався зі штанів та подовженого піджака. До нього іспанка підібрала білу сорочку, бежеве пальто і улюблені туфлі-човники на підборах. Ідеальна укладка волосся і денний макіяж з акцентом на очі завершили ефектний look королеви.


Королева Летиція в Мадриді / Getty Images

Цікаво, що саме в цьому образі чарівна Летиція зуміла поєднати три головні тренди сезону. За словами дизайнерів, у 2020 році картатий одяг буде мати особливу популярність. Також не вийдуть із моди штанні костюми, які можна носити в поєднанні з блузами, сорочками, блейзерами, або одягати піджак на голе тіло, що виглядатиме досить спокусливо. Окрім цього, дизайнери переконують: головним кольором верхнього одягу буде кемел або ж цукровий мигдаль, який і продемонструвала королева Іспанії Летиція.


Королева Іспанії Летиція / Getty Images