Королеву Іспанії часто запрошують стати учасницею урочистих та офіційних подій. Відтак чарівна Летиція щоразу демонструє вишуканий та неперевершений стиль. Участь у нараді Іспанської федерації рідкісних захворювань не стала винятком. Та цього разу Її Величність підібрала досить сміливе вбрання.

Цікаво: У головному кольорі 2020 року: королева Іспанії Летиція вразила ефектним виходом

Перед камерами журналістів Летиція постала у приталених штанах з екошкіри, які є головним трендом цього сезону. До них королева Іспанія підібрала чорно-білий піджак oversize з колекції Uterque. Чорна водолазка, клатч і туфлі-човники від Prada на високих підборах завершили трендовий look знаменитої модниці.

А от з іміджем Летиція вирішила не експериментувати. Іспанська королева зробила ідеальну укладку волосся та макіяж з акцентом на очі.


Королева Летиція / Getty Images


Стильний образ королеви Іспанії / Getty Images

Це не вперше Летиція демонструє такий образ. У листопаді 2019 року Її Величність з королем Філіпом VI здійснили поїздку до Куби. Перед міжнародним турне королівське подружжя поспілкувалось з журналістами на летовищі Мадрида, де Летиція постала у піджаку Uterque та класичних штанах чорного кольору.


Летиція і Філіп IV в Мадриді перед злетом на Кубу / Getty Images