Про це і не тільки він говорив у програмі "Рандеву".

Хороший волонтер дійсно корисний на своєму місці, як тільки він лізе в політику, він перетворюється на радника президента чи прем'єр-міністра і вже не так адекватно люди його сприймають, бо влада в державі вона апріорі завжди "погана",
– сказав Притула, натякаючи на тих волонтерів, які стали ближчими до влади.

Сергій згадав перші місяці війни, коли почались серйозні бої і він став волонтерити і допомагати українським військовим.

"Ми почали нести великі втрати, почали прилітати снаряди цивільним і всім знову стало страшно і коли я опублікував пост: "Люди давайте скинемось, бо треба те, те і те...", за три дні мені тільки гривнями перерахували 2 мільйони", – згадує ведучий.

Я не встигав особисто зустрічатись з людьми, які призначали мені зустрічі, бо коли ти передаєш 10 тисяч доларів, тобі це трохи стрьомно робити через банк.

Він розповів, що за тиждень йому на рахунок скинули 3,3 мільйони гривень.

Читайте також: Притула придбав зброю для українських снайперів

Притула емоційно відреагував, коли його запитали про нагороду "Народного Героя", яку йому як волонтерові вручили за допомогу українським військовим.

"Народний Герой – це найгірша нагорода, яку б я бажав у своєму житті. Зі всіх", – важко відповів він і ведуча звернула увагу, що в нього на очі навернулись сльози.

Читайте також: Притула відреагував на скандальне інтерв'ю Івана Дорна