Як відомо, 13 квітня у Вірменії розпочались демонстрації проти призначення Сержа Саргсяна на посаду очільника уряду. Після тривалих акцій протесту 23 квітня політик подав у відставку. Така перемога мирних жителів, подібна до Майдану, надихнула зірок, які нещодавно також брали участь у демонстраціях проти зброї.

Подію, за якою стежив весь світ, прокоментувала Кім Кардашян. Зірка стала на захист жителів Вірменії, зазначивши, що це історичний день.

Настільки натхненно: всі вірмени об'єдналися в мирні акції протесту. Це історичний день для країни. Я використала це фото з Вірменії, бо ця жінка увійшла до мого серця, і для мене вона є серцем багатьох вірменів!
– зворушливо написала Кім Кардашян.

Модель вбрана в білий одяг, який символізує мир. Стильний "лук" підкреслив апетитні форми знаменитості. На знімку вона ніжно тримає за руки старшу жінку, мило посміхаючись до неї.

За лічені години допис набув чималої популярності. Понад 1,5 мільйона користувачів мережі вподобали зворушливу світлину Кім Кардашян з Вірменії. Американці захоплено коментували фото, відзначаючи, що такі дописи зараз вкрай потрібні.

Хто така Кім Кардашян?
Акторка, яка спільно із зірковими батьками започаткувала популярне в Америці реаліті-шоу "Сімейство Кардашян". Окрім цього, Кім є успішною моделлю, з якою співпрацюють популярні журнали, та власником брендової косметики.