Зворушливий допис з'явився у блозі Бена Аффлека. 46-річний актор, який вже повернувся додому після реабілітації в спеціальній клініці, наважився відверто розповісти про свою алкогольну залежність.

Читайте також: Алкоголізм та наркоманія: актор Том Харді розповів про важке минуле

"Не можу передати словами, що означає для мене підтримка, яку я отримав від сім'ї, колег і прихильників. Саме вона дала мені сили заговорити про хворобу. Долання будь-якої залежності – це довічна боротьба. Я борюся за себе і свою сім'ю. Багато людей звернулися до мене в соцмережах, щоб розповісти про своє протистояння з недугою. Хочу подякувати їм. Ваш приклад надихає мене", – зізнався Бен Аффлек.

Наразі актор продовжує боротьбу з алкозалежністю. Бен Аффлек регулярно відвідує шпиталь та бере участь у богослужінні. Знаменитість підтримує його екс-дружина Дженніфер Гарнер та діти. Саме вони супроводжують актора на літургію. Окрім цього, Бен Аффлек відновив свої тренування: папараці зробили фото актора, коли той виходив зі спортивного залу з освіжаючим напоєм у руці.

Нагадаємо, що Бен Аффлек і екс-дружина Дженніфер Гарнер вперше про свій намір розлучитися оголосили в липні 2015 року. Пара перебувала у шлюбі 12 років. Екс-подружжя має трьох дітей: двох доньок 11-річну Вайолет Енн і 8-річну Серу Розу Елізабет та 5-річного сина Сема Гарнера. Однак екс-дружина не покинула Аффлека у боротьбі з хворобою та відвезла його в реабілітаційний центр у Малібу. Нещодавно актор повернувся звідти додому.