Про це він зізнався у виданні ETOnline.

За словами зірки "Манчестер біля моря", Бен Аффлек вже повернувся з реабілітаційного центру та почуває себе значно краще. Але левову частку старань складає любов до сім’ї, яка надихає його до кращого життя.

Читайте також: Бен Аффлек може покинути роль "Бетмена", – ЗМІ

Алкоголь впливає не тільки на саму людину, а й на всю його сім'ю. Тому я думаю, що заради своїх дітей і їх мами, і в тому числі заради самого себе, він проробляє велику роботу над собою,
– прокоментував Кейсі.

Схвильований брат додав, що Бен страждає від алкоголізму через спадковість, адже всі їхні родичі мали проблеми з алкоголем.

"Бен – алкоголік. Більшість наших бабусь і дідусів мали проблеми з алкоголем. Наш батько теж алкоголік, але він вже більше 30 років веде тверезий спосіб життя, а я не п'ю вже шість років. Бен намагається теж побороти цю погану звичку, але зробити це не так просто. У нього є для цього всі можливості, в тому числі і час, щоб не поспішати і пройти реабілітацію в хорошому закладі", – додав лауреат премії "Оскар" Кейсі Аффлек.

Варто додати, що після лікування Бена Аффлека від алкоголізму в мережі з'явились його перші фото. Однак вже через декілька днів папараці його запримітили на вулицях США, де він виглядав значно краще, ніж на попередніх знімках, чим вельми потішим фанатів.

Бен Аффлек після реабілітації 6 вересня і 10 вересня

Нагадаємо, Бен Аффлек і екс-дружина Дженніфер Гарнер вперше про свій намір розлучитися оголосили в липні 2015 року. Пара перебувала у шлюбі 12 років. Екс-подружжя має трьох дітей: двох доньок 11-річну Вайолет Енн і 8-річну Серу Розу Елізабет та 5-річного сина Сема Гарнера. Однак екс-дружина не покинула Аффлека у боротьбі з хворобою та відвезла його в реабілітаційний центр у Малібу. Нещодавно актор повернувся звідти додому.