Цим артистка поділилася в інтерв’ю "Українській правді".

"Це було, є і буде. Це не локальна проблема, а загальносвітова. Є безліч жартів з цього приводу, мовляв: "Хочеш на екран – лягай на диван" тощо. Я б могла згадати безліч історій з дуже, просто мегавідомими людьми, які пропонували мені якісь такі стосунки", – каже Анжеліка.

Читайте також: Бережись харасменту: сексуальні домагання в Україні

За словами Рудницької, чимало артистів готові на інтимні пропозиції, аби просувати себе.

Звичайно, інтимні стосунки використовують для творення кар’єри. І дуже багато артистів цим користувалися. Усі прикидаються пухнастими зайчиками, цнотливими та хорошими, а насправді готові використовувати будь-які можливості, щоб просувати себе. Але ж це моє право – погоджуватися на ці стосунки чи ні. Якщо я погоджуюся – то що поганого зробив цей чоловік? Він же не насильно примусив мене щось робити. Це наше спільне рішення чи спільна вина,
– говорить Анжеліка.

На думку співачки тема харасменту – це проблема, яка стосується не тільки шоу-бізнесу.

"Просто зараз інше інформаційне поле, про все можна писати, ділитися криком душі. Суспільство стає більш відкритим, тому маємо відчуття, що цього стало дуже багато. Це ж жінки підняли цей хай. Є в цьому щось таке несправжнє. Якась жіноча образа на чоловіків за нереалізовані можливості чи недоотримане щось в емоційному плані", – зазначає Рудницька.

Що таке харасмент?
Цим терміном позначають в американському законодавстві сексуальне домагання, форму сексуальної дискримінації.