Психолог Каліфорнійського університету Белла Депауло радить всім, хто залишився на День Валентина без пари, не поспішати реєструватись на сайтах знайомств, чи йти на побачення з першим зустрічним, а побачити переваги свого статусу в особистому житті, передає The Independent.

Читайте також: День Валентина на самоті: як зберігати спокій і не зненавидіти весь світ

Самотність сприяє зміцненню дружби


Люди без пари мають міцнішу дружбу

Згідно з результатами дослідження, у людей без пари міцніші соціальні зв'язки. Окрім цього, вони більш схильні приймати допомогу інших на відміну від одружених. Психологи зазначають, що результати не залежали від віку, статі, раси та забезпеченості.

Зміцнення дружби – ключ до відчуття щастя, стверджують експерти. За їх словами, люди, які регулярно спілкуються з 10 або більше особами, відчували себе щасливішими, ніж ті, хто цього не робить.

Краща фізична форма


Одружені рідше ходять до спортивного залу

Люди, які вже мають стабільні стосунки, часто забувають про фізичну форму та схильні до нездорових звичок. Водночас ті, хто перебувають в активному пошуку, дедалі частіше відвідують спортивний зал та стежать за своїм харчуванням.

Читайте також: 3 поради, як романтично прикрасити будинок до Дня Валентина

Науковці тверджують, що в середньому, за їх підрахунками, одинокі люди мали нижчий індекс маси тіла.

Одружені в середньому важили на 2,27 кг більше, ніж самотні,
– зазначили психологи.

Самореалізація


Самореалізацією частіше займаються ті, у кого нема пари

Люди без пари мають більше почуття свободи, вищий рівень креативності та інтимності. Окрім цього, вони краще себе пізнають, від чого більш впевнено почуваються у товаристві незнайомців.

За словами Белли Депауло, згідно із дослідженнями, одинокі люди більш схильні до самовизначення та самореалізації, можуть відчувати психологічне зростання та розвиток у порівнянні з одруженими.

Читайте також: Факти про День Святого Валентина, які ви могли не знати

Однак психолог додає, що романтичні стосунки також можуть впливати на досягнення людини. Відтак все залежить від партнера, який є поряд.