Що відомо про фільм "Король Лев" 2019?

Режисером нової стрічки став Джон Фавро, який раніше прославився завдяки таким роботам, як "Залізна людина", "Книга джунглів" та інші. У фільмі покажуть всім знайому історію про левеня Сімбу, який пізнає горе втрати і проходить складні випробування для того, щоб вкінці поборотися за престол і стати справжнім Королем. Щоб глядач краще занурився у світ африканської савани, творці кінокартини комбінуватимуть CGI-графіку з "живими" кадрами.

Читайте також: Наскільки рімейк до "Король Лев" схожий з легендарним мультфільмом: яскраве порівняння

Головну роль Сімби озвучить актор Дональд Гловер, а також в оригінальній версії фільму можна буде почути голоси таких зірок, як Бейонсе, Чиветела Еджіофора, Джеймса Ерла Джонса, Біллі Айхнера, Сета Рогена та інших. Світова прем'єра фільму відбулась 17 липня 2019 року.

Нові промо-кадри фільму "Король Лев" 2019

Перший офіційний тизер "Короля Лева" з'явився на YouTube-каналі кіностудії 23 листопада. Лише за першу добу його переглянуло більше 44 мільйони разів. Для студії Disney це перший у своїй категорії рекорд.

Тизер до фільму "Король Лев" 2019: дивіться відео

Офіційний трейлер у свою чергу вийшов 10 квітня 2019 року і наразі його переглянуло більше 30 мільйонів разів.

Дивіться трейлер фільму "Король Лев" 2019 онлайн:

Варто додати, що найбільш переглядуваним трейлером до фільму в світі кінематографу став "Месники: Війна нескінченності" 2018 року. Протягом першої доби його подивилися 44 мільйони разів. Фентезійну стрічку знімали дві кіностудії: Disney та Marvel Studios.