"Король Лев": що відомо про мультфільм

Відома кінокомпанія Disney створила мультфільм "Король Лев" ще в 1994 році. Відтоді історію про левеня Сімбу переглянули мільйони людей у всьому світі. Хоч з часу прем'єри минуло понад 24 роки, мультфільм і досі має значну популярність.

Читайте також: "Король Лев" 2019: сюжет, трейлер та промо-кадри фільму Disney

За сюжетом, Сімба переживає велику втрату – смерть свого батька через злісного дядька Шрама. Левеня проходить чималі випробування, щоб повернутись до африканської савани та поборотись за престол.

Чому варто дивитись "Король Лев" 2019 року?

Минуло майже чверть століття, як популярну історію вирішили екранізувати. Щоб рімейк до "Король Лев" був максимально реалістичним, творці нової кінострічки комбінуватимуть CGI-графіку з "живими" кадрами.

За нелегку роботу взявся режисер Джон Фавро, який відомий у Голлівуді своїми бездоганними роботами, серед яких – "Залізна людина", "Книга джунглів" та "Месники". Знаменитість ще у 2018 році представив перший офіційний тизер до "Король Лев", який підкорив мережу. Світова прем'єра кінострічки запланована на 19 липня 2019 року.

Дивіться трейлер до фільму "Король Лев" (відео):

Реакція мережі на трейлер "Король Лев"

Рімейк до популярного мультфільму викликав чималий резонанс. Користувачі мережі одразу ж взялись порівнювати кадри з легендарного "Короля Лева" 1994 року та новинки кіно. У BoredPanda з'явились приголомшливі кадри, які показують, наскільки автори детально відтворюють відомий мультфільм.

Дивіться відео порівняння двох екранізацій "Короля Лева":