20-річна Кайлі Дженнер народила дівчинку від 25-річного Тревіса Скотта в четвер, 1 лютого 2018 року. Чутки про вагітність Кайлі ширилися в мережі протягом останніх кількох місяців, однак зірка не поспішала їх підтверджувати. Під час усієї вагітності в ЗМІ ширилися чутки про те, що пара розлучилася і Кайлі планує виховувати дитину сама.

Читайте також: Кайлі Дженнер сфотографували вперше після народження дитини

А зовсім нещодавно екс-бойфренд Кайлі Дженнер, репер Тайга, неочікувано заявив, що саме він може бути батьком її новонародженої дочки, а не Тревіс Скотт. Тайга вже попросив Кайлі зробити тест на батьківство і впевнитися точно, від кого ж народжена дівчинка.

Після такої неоднозначної заяви Тревіс опублікував в Snapchat фото, на якому він позує із Кайлі Дженнер. Це перша їхня спільна фотографія після народження донечки.


Тревіс Скотт та Кайлі Дженнер

Як пише Teen Vogue, пара не живе разом, до того ж вони не планують одружуватись. Інсайдери стверджують, що це не завадить їм спільно виховувати доньку.

Хто така Кайлі Дженнер?

Кайлі наймолодша із сестер знаменитого сімейства Дженнер-Кардашян. Разом з батьками, братами і сестрами знімається в реаліті-шоу "Сімейство Кардашян".

Кайлі має власний косметичний бренд "Kylie Cosmetics".