Відео, у якому зірка пояснює причину закриття шоу "Оля", опубліковано в YouTube.

Читайте також: Дві смужки: як Оля Фреймут повідомила чоловікові про вагітність

Оля Фреймут зазначила, що формат шоу "Оля" є незвичним для українців і у новому сезоні його потрібно змінити.

Його не закрили. Просто відзняли пробний сезон, 20 випусків. І наступний сезон, якщо буде, вийде трохи іншим. Тому що безконфліктність в кадрі... є ж такий проект "Шоу Еллен". І суть у цьому шоу в тому, що там взагалі немає конфлікту, тобто, якщо до тебе приходить зірка, вона з тобою розмовляє на побутові теми, але ні в якому разі ми не торкаємося хворобливих для неї або для нього питань, тому цей формат для України дуже дивний, незвичний,
– пояснила телеведуча.

Тому, за словами Фреймут, у другому сезоні треба "додати" конфлікт через менталітет українців.

"Якщо робити другий сезон, потрібно додати конфлікт, суто позитивна програма не має шансу довго жити. На жаль, такий менталітет українців", – додала вона.

Як Ольга Фреймут відверто розповіла про шоу "Оля" (дивіться відео з 39 хвилини):

Ольга Фреймут започаткувала свій проект, який назвала "Оля шоу". 28 серпня відбулася гучна прем'єра, яка вже обросла кількома скандалами. Так, у квітні телеведуча проекту Ольга Фреймут з'явилась на роботі тих, хто написав неприємні коментарі у соцмережах. Окрім цього, знаменитість під Верховною Радою роздавала кошенят перехожим, чим викликала велике обурення. За словами очевидців, телеведуча "пхала" в руки перехожих безпорадних тварин.