Дивлячись "Тор: Рагнарок", важко переоцінити роботу новозеландського режисера Тайки Вайтіті, який вміє жартувати і дуже любить імпровізувати. Більше половини діалогів фільму – часткова імпровізація. Актори в захваті від Тайки і радо ділились з журналістами деталями того, як Вайтіті спонукав їх експериментувати з уже прописаними текстами, щоб зробити їх живішими і смішнішими. Кріс Хемсворт, який зіграв Тора, отримав команду "грати менш безпечно" і чудово впорався з задачею. Стрічка свіжа, дуже дотепна і, без сумніву, успішна. "Тор: Рагнарок" подобається всім, хто його подивився і стилістично асоціюється у глядачів з марвелівськими "Вартовими галактики", які теж завоювали серця багатьох глядачів.
Також у кіно: "Геошторм": як ідіоти в космосі погодою на Землі керували
Тора часто бачать, як слабкого персонажа серед Месників. Такого, який не заслуговує на окремий фільм, а тим більше три. Але, по-перше, у "Рагнароку" є інші персонажі кіновселенної Marvel, а по-друге, тут Тор більше не такий, яким ми звикли його бачити. Раніше фільми з ним були надто серйозними і пафосними. Тор, син Одіна і Цар Асгарду, часто говорив якісь банальні серйозні слова з насупленими бровами. У третій частині такого просто немає. Навіть типові атрибути цього персонажа переглянуті – Вайкікі забрав у Тора молот, приправивши це смішними знущаннями і зістриг довге біляве волосся Хемстворта. Щоправда, Кріс сам хотів позбутись зачіски, яка йому вже надоїла. Але обіграли цей факт красиво: коли бог грому потрапив на гладіаторські бої досі невиданої нами планети, жорстокий дідусь обстриг йому волосся, під ниття "дідусю, не треба". Якщо повернутись до римської історії, то гладіаторів справді стригли перед стартом тренувань.
Вайкікі сам зіграв одного з нових персонажів "Тора" – кам’яного Корга, який повсюду тиняється з дивним другом і постійно хоче влаштувати революцію. Колись він уже пробував, але зробив замало листівок, тому прийшла лише його мама і її хлопець, якого він ненавидить. Дуже дотепний і яскравий персонаж, який багатьом запам’ятається.
Хочеться підкреслити хороший український дубляж, адже більшість англомовних жартів перекладачам вдалось адаптувати під українську. Звісно, не без втрат. Гра слів типу Revergers та ass guard замість Асгарду залишилась неоцінена нашою аудиторією. У решті ж – чудово.
Хоч фільм і викликає масу позитивних емоцій, а зал реагує гучним сміхом на більшість жартів, є у нього й недостатки. Не факт, що це сильно зіпсувало враження, але головна антигероїня Хела явно не тягне на злодійку. Вона зла тому, що зла, і хоче все завойовувати тому, що може. У жінки ніби й немає жодної мотивації, крім того, що вона погана. Хотілось би хоч якоїсь аргументації її вчинкам. Зате, це перший випадок у кіновсесвіті Marvel, коли головна лиходійка – жінка. Кейт Бланшет погодилась на цю роль здебільшого через своїх дітей, які люблять героїв Marvel і вважали Хелу підйомом для маминої кар’єри.
Якщо ви вагаєтесь, чи варто дивитись "Тор: Рагнарок", то відповідь проста і лаконічна – так. Можна навіть не дивитись попередні дві частини, вам вистачить знань, здобутих про Тора в Месниках.
Також у кіно: "Баррі Сіл: Король контрабанди" — грінго, який доставить що завгодно куди завгодно