Баррі не шкодував про свій вибір та про те, чому присвятив життя. Принаймні такий післясмак залишає цей біографічний фільм. Сіл дбав про дружину та дітей, він вже не мав куди ховати готівку – сумки з грошима лежали всюди, навіть у коробках з-під взуття. Зрештою, він робив, що хотів – літав. А літати Барі любив чи не найбільше в житті. Він отримав ліцензію у 15, а в 27 став наймолодшим пілотом Боїнга 747. Головний герой виглядає так, ніби керувати звичайними пасажирськими літаками обдарованому пілотові стало нудно. Він сам прагне пригод, а життя, у свою чергу, підкидає нагоди.

Також у кіно: "Kingsman: Золоте кільце" – шпигунський бойовик з передозуванням абсурдом

До історії короля контрабанди дуже личить фраза про "всидіти на двох стільцях одночасно". Десь тим Барі Сіл і займався: він був водночас розвідником ЦРУ і кур'єром наркокартелю. Непогано прилаштувався, бо виходило, що американський уряд заодно "кришує" і побічний бізнес Барі.

"Барі Сіл: Король контрабанди" хоч і базується на справжній історії про реальних людей, але багато в чому викривляє події. Творці фільму схильні перебільшувати, Барі з-під їхнього пера виглядає впливовішим, аніж був насправді, але це можна виправдати. Така подача додає стрічці пригодницького шарму.

У фільмі багато персонажів, але всі достатньо добре розкриті і запам'ятовуються, тож сплутати їх між собою важко. Том Круз в ролі головного героя виглядає звично, бо ми вже не раз бачили його крутим хлопцем, який вічно знаходить шлях зі стресової ситуації. Пам'ятаєте останню "Мумію"? Добре, що Том Круз взявся саме за таке кіно, бо у ролі Барі Сіла актор виглядає куди краще. Цей проект виводить його кар'єру з тої "гробниці", до якої привели проекти на кшталт "Мумії".

Баррі Сіл живе на широку ногу, щиро любить і авантюри, і сім'ю. Якщо дивитись на конкретно його життя, то чоловік не міг би жити захопливіше. Але якщо задуматись, скільки доль від допоміг скалічити, то з'являться усвідомлення наскільки Баррі Сіл поганий персонаж і чого насправді варта американська мрія. Мабуть, у його випадку, душі.

Читайте також: "Сім сестер" і на всіх одне офіційне життя