"Геошторм" — типовий фільм-катастрофа у стилі "2012" чи "Післязавтра". Але в силу того, що такого плану стрічки про кінець світу глядачам приїлись, "Геошторм" я б назвала "Позавчора", в честь дня, коли це все мало вийти в прокат.

Також у кіно: "Баррі Сіл: Король контрабанди" — грінго, який доставить що завгодно куди завгодно

Наша планета зіткнулась з проблемою глобального потепління та зміни клімату. Науковці всього світу на чолі з американцем збудували систему "Голландець", здатну контролювати та нормалізувати погоду. Декілька років "Голландець" працює на благо, аж до серії збоїв, які спричиняють багато смертей і виглядають як несправності системи. Ми з вами спостерігаємо за тим, як батько "Голландця" шукає винних і старається врятувати і планету, і своє дітище.

Уявіть великий таймер, який відраховує години, хвилини і секунди до кінця світу. Уявили? Це було просто, ми бачили це в кожному другому фільмі такого жанру. Навіть не писатиму на якій секунді цей таймер зупиниться. З останнім подихом один з персонажів встигає сказати лише одне слово, яке веде нас до розгадки всього злого задуму. Серйозно? Цього прийому вже бояться всі творці кіно, бо банальніше нікуди.

Є і абсурдні моменти. Наприклад, мотивом одного з найпоганіших поганців стала заробітня плата. Ага, ніби гроші на планеті, зруйнованій погодніми катаклізмами, багато чого варті. І це не абихто каже, а член зіркового екіпажу космічної станції, яка керує погодою на всій планеті. Ще один банальний ляп можна описати дуже коротко – вибухи в космосі.

Вимкнути мозок і дивитись на картинку – ось що можна порекомендувати глядачам "Геошторму". Град чудернацьких розмірів, величезна банда торнадо, хвилі неймовірної висоти, то холод то спека – все це вам покажуть, навіть з наж\длишком. Чого не покажуть, так це здорового глузду і хорошої акторської гри.

"Геошторм" стає на всі граблі фільмів-катастроф і суб'єктивно виглядає невчасним. Але може стати непоганим варіантом, якщо ви раптом не втомились від вже знятого кіно про природні катаклізми, безглуздий уряд і науковців з IQ школяра. Рейтинг “Геошторма” на IMDb – 6,0.

Також у кіно: "Kingsman: Золоте кільце" – шпигунський бойовик з передозуванням абсурдом