Останні роки Microsoft бореться із недобровоісними клонами своїх популярних програм, однак серед них все ж можна знайти ті, які стануть незамінними на кожному комп’ютері.

Box

Це один із найпопулярніших онлайн-сховищ, який пропонує своїм користувача 5 Гб безкоштовної пам’яті. Зазвичай використовується для особистого користування та для ділових цілей.

Читайте також: Новий додаток від Adobe перетворює смартфон на портативний сканер документів

Скачати: Box

Google News Viewer

Це не є офіційний додаток від Google, однак на його якість це абсолютно не впливає. У програми чудовий дизайн та він робить читання новин легким. До того ж, офіційний сайт Google News виглядає так, ніби розробники застрягли в 2000-х роках.

Скачати: Google News Viewer

Allrecipes

Якщо ви любите готувати – цей додаток просто знахідка. Програмою користується понад 30 мільйонів користувачів і в ній зібраны найкращі колекції рецептів з усіх кухонь світу.

Додаток запропонує вам знайти ідеї страв декількома способами. Наприклад, ви можете шукати на основі того, що знаходиться у вашому холодильнику, яка пора року надворі та які рецепти були збережені і використовувалися найчастіше.

Скачати: Allrecipes

Adobe Photoshop Express

Не всім потрібна дороговартісна повна версія програми, однак час від часу дуже потрібно щось потужніше за Paint.

Чудовою альтернативою є Adobe Photoshop Express. Додаток включає в себе основні зміни, такі як обрізка, випрямлення, поворот і фліп, регулювання яскравості, експозиції і тіні одним дотиком, а також елементи управління повзунком для експозиції, контрастності, чіткості та вібрації.

Скачати: Adobe Photoshop Express

Musixmatch

Перш за все, Musixmatch є ідентифікатором пісні. Як SoundHound і Shaazam, програма за уривком пісні шукатиме композицію у величезній базі даних.

Читайте також: Де слухати музику після закриття ВКонтакте: 5 доступних сервісів

Додаток також можна використовувати як музичний плеєр, імпортувати свою бібліотеку, а вже Musixmatch може додавати тексти, обкладинки альбомів і інші важливі метадані.

Скачати: Musixmatch

Overdrive

Overdrive має глобальну мережу з більш ніж 34 000 бібліотек, які ви можете використовувати для запису електронних книг, аудіокниг і відео.

Все, що ви вантажите, буде автоматично синхронізуватися на всіх ваших пристроях, а бібліотека буде відкрита цілодобово і без вихідних. Додаток також можна використувати як eReader, тому ви можете скачувати та читати книги через один інтерфейс.

Скачати: Overdrive

Newegg

Якщо ви часто щось купуєте в Інтернеті, то цей додаток допоможе зекономити трохи грошей та витрачати менше часу на пошук потрібної речі. Єдиний в мережі роздрібний торговець має 10,5 мільйонів продуктів і може доставити їх вам прямо під двері.

Скачати: Newegg

Отримай більше натхнення у нашому Instagram