Зазначимо, що Президент України Петро Порошенко своїм указом заблокував ВКонтакте, Однокласники, Яндекс та інші російські сервіси
Найпопулярніша функція, яку пропонують ці сервіси – безкоштовне прослуховування музики. Сайт "24" зібрав найпопулярніші додатки для прослуховування музики.
Deezer
Один із найпопулярніших сервісів, який пропонує понад 25 мільйонів композицій. Музика доступна як і на комп’ютері, так і на смартфоні.
Як і більшість музичних сервісів, аби слухати музику без підключення до Інтернету та скачувати її, потрібно оплатити підписку. Безкоштовна версія існує і вона досить зручна. Єдина відмінність від платної – наявність реклами та прив’язаність до мережі.
Де слухати музику крім ВКонтакте
У Deezer можна створювати різні плейлисти, шукати музику по жанрах, виконавцях та додавати собі у списки. Вартість підписки – 7 євро в місяць (200 гривень).
Soundcloud
Теж один із найпопулярніших сервісів для розміщення та прослуховування музики. Сервіс побудований за принципом соцмережі. Кожна пісня має свою окрему адресу, тож ви можете ділитись нею в інших соцмережах.
Альтернативний сервіс для музики
Soundcloud має і платні можливості. Преміум-версія дозволяє завантажувати більше файлів, розподіляти треки по групам та створювати трек-листи.
Apple Music
Популярний музичний сервіс для користувачів продукції Apple. Однак мало хто знає, що цей додаток доступний і для користувачів Android.
У цьому сервісі зібрані усі музичні новинки та є досить багато української музики. Однак порівняно з іншими сервісами Apple Music досить дорогий.
Одна пісня, яку ви можете завантажувати, коштує 2 долари (52-54 грн), а за альбом доведеться віддати 12 доларів (312 гривень). У додатку також можна купити місячну підписку: 10 доларів (260 гривень) для персонального користування та 15 доларів (390 гривень) для сімейного доступу.
Last.fm
Цей скробблер дає можливість лише слухати музику онлайн. До того ж не має вбудованої музики, а транслює з відео у Youtube.
Сервіс може відслідковувати, що ви слухаєте на інших сайтах та додатка. Для цього потрібно встановити програму на свій комп’ютер чи смартфон і вона автоматично передає дані про ваші вподобання у плеєр. Потім можна заходити на сайт Last.fm та слухати рекомендовані композиції, які зібрав сервіс.
Читайте також: Як завантажити відео та музику із ВКонтакте: корисні програми
Last.fm є абсолютно безкоштовним.
Google music
Американський аналог Yandex music. Він доступний для Android і iOS, однак теж є платним, хоча ціни порівняно дешевші, ніж у інших сервісах.
Музика в Google Play
Перших 3 місяці ви маєте можливість слухати музику безкоштовно. Після цього можна купувати по одній пісні (3 гривні) або цілими альбомами (12 гривень). Також можна оформити собі місячну підписку – коштує вона 59 гривень.