Нагадаємо, 16 травня Президент України Порошенко ввів у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Однокласники" та інших російських ресурсів на території України.

Заборона доступу до соціальних мереж "Одноклассники" і "ВКонтакте", а також до "Яндексу" в Україні запрацює до 1 червня 2017 року.

Найбільше користувачів соцмережі хвилює музика та відео, які хотілося б зберегти після закриття сервісу. Для завантаження файлів з ВКонтакте існує безліч сервісів.

Читайте також: Бурхлива реакція соцмереж на заборону Вконтакте: зрада чи перемога?

Найпопулярніший з них: VKMusic. Це зручна програмка, яка дозволяє скачувати окремі композиції чи навіть альбоми. Також там можна завантажити усі раніше додані композиції з аудіозаписів чи шукати окремого виконавця.

Як скачати музику з ВКонтакте

Окрім музики VKMusic дозволяє також скачувати відео з багатьох соцмереж, не лише ВКонтакте. Існує ще декілька програм із подібним принципом роботи: vkontakte.dj та VKLife. Усі вони безкоштовні та їх вільно можна скачати в Інтернеті.

Якщо ви не хочете для музики завантажувати цілу програму, то вам підійде розширення для браузера VKSaver. Він доступний для Google Chrome, Mozilla Firefox та Opera. Воно встановлюється на веб-переглядач та не займає місця на дисках комп’ютера.

Скачування музики із ВКонтакте

Після встановлення розширення браузер потрібно перезавантажити. Тоді ж в аудіо записах біля назви композиції буде доступна синя клавіша "Завантажити". Натиснувши її ви легко можете скачати музику із ВКонтакте.

Варто пам’ятати, що усі скачана музика та відео комусь належать. Тож її не можна використовувати, наприклад, для музичного супроводу відео, яке викладається в Інтернет. Як мінімум, сервіс заблокує ваше відео, а як максимум – власник пісні може подати у суд за порушення авторських прав.