Часто під час подорожі туристи витрачають багато часу на роздуми, який сувенір привезти додому. Пропонуємо дізнатися, що цікавого можна привезти з Австрії.

Читайте також: 6 найгарніших селищ Європи, в яких можна відпочити від міста: фото


Місто Зальцбург

Топ-7 сувенірів, які можна привезти з Австрії

1. Моцарткугель

Це марципанові цукерки в шоколадній глазурі. За цим десертом варто відправитися в Зальцбург, на батьківщину Моцарта – саме там є кондитерська, власник якої в кінці XIX століття придумав моцарткугель. Втім, у нього знайшлося безліч наслідувачів, так що марципан в шоколаді можна придбати практично в будь-якому великому магазині.

2. Сувенір з роботою Клімта

Густав Клімт – найвідоміший художник, який стояв біля витоків модерну в австрійському живописі. Серед найвідоміших картин: "Поцілунок" та "Юдиф і голова Олоферна". На батьківщині художника зараз продається безліч його репродукцій у вигляді різноманітних сувенірів.

3. Кава

В Австрії присутній культ кави, тому не забудьте спробувати каву по-віденськи, і придбати декілька баночок кави в зернах собі та близьким.

4. Фіалки в цукріЯкби вам не здавалося дивним, але фіалки справді смачні. Вперше цей десерт почала їсти імператриця Австрії Єлизавета Баварська. Ці ласощі до сих пір залишаються одним з головних австрійських сувенірів.

5. Торт "Захер"Навіть якщо ви не особливий любитель солодкого, спробувати цей торт потрібно обов'язково. І захопіть коробочку з десертом рідним.

6. МедБаночка альпійського меду – дуже практичний подарунок, який завжди стане в нагоді. Візьміть по баночці близьким та собі.

7. ФарфорАвстрійська кераміка з фарфору вважається однією з найкращих в Європі. Зокрема, саме в цій країні можна зустріти найстаріші в Європі фарфорові мануфактури, які випускають посуд, статуетки та вази з лампами.