Якщо вам подобається відпочивати від міської суєти, то ці європейські містечка вам слід обов'язково відвідати, йдеться у виданні TripAdvisor.

Читайте також: Визначено найбільш хіпстерські міста світу


Комуна Ез у Франції

Найчарівніші села Європи за версією TripAdviser.

1. Село Бібері (Англія)


Село Бібері

Село Бібері знаходиться в графстві Глостершир на південному сході країни. В селі проживає трохи більше 600 осіб. Село вважається одним з найгарніших в регіоні та надзвичайно популярне серед туристів. Бібері розташоване серед гряди зелених пагорбів Котсуолд-Хіллс і складається майже повністю зі світло-бежевих кам'яних котеджів, включаючи знамениту лінію котеджів Арлінгтон-Роу, що датується 1380 роком.

2. Комуна Ез (Франція)


Комуна Ез

Комуна розташована на південному сході Франції в регіоні Прованс, на лазурному узбережжі, яке розташоване на вершині пагорба французької Рив'єри з видом на Середземне море і займає одне з наймальовничіших місць в регіоні. Багато з його будівель відносяться до епохи Середньовіччя, однак також тут є безліч модерних магазинів і ресторанів, а також Ботанічний сад. Містечко Ез з населенням майже 3 тисячі чоловік живе переважно за рахунок туризму. Особливо це місце популярне серед пар, які шукають романтичного усамітнення.

3. Село Конг (Ірландія)


Село Конг

Село з населенням всього близько 150 осіб розташоване на межах графств Мейо і Голуей, і відоме в першу чергу своїм замком Ешфорд, де знімали оскароносний фільм "Тихий чоловік". Нині це місце приваблює шанувальників фільму, особливо зі США, а замок нині функціонує як готель.

4. Місто Баден-Баден (Німеччина)


Місто Баден-Баден

Місто Баден-Баден розташоване на західних схилах Шварцвальда. В ньому проживає майже 57 тисяч людей. В першу чергу Баден-Баден відомий своїми гарячими джерелами. У Баден-Бадені навіть збереглися руїни римських лазень. Також у місті є багато історичних пам'яток, церков, музеїв, садів і багато чого іншого.

5. Містечко Монтепунчіано (Італія)


Містечко Монтепунчіано

Містечко вважається найпівденішим місцем Тоскани і розташоване в провінції Сьєна, на висоті 2000 метрів над рівнем моря. Окрім тихого відпочинку, туристи можуть знайти тут чудову архітектуру епох Середньовіччя і Ренесансу, а також тут є можна спробувати безліч вин місцевих виноробів. Монтепунчіано оточене укріпленнями, які датовані XIV століттям. Також містечко має на своїй території кілька церков і громадських площ.

6. Містечко Ія (Греція)


Містечко Ія

В містечку Ія проживає трохи більше тисячі осіб. Воно є найпівнічнішим з кількох містечок на грецькому острові Санторіні. В ньому розташовані Військово-морський музей і "форт Лондза" – напівзруйнований замок і спостережний пункт, що зберігся з часів венеціанського панування над містом. Насамперед, туристи люблять містечко Ія за можливість споглядання дивовижного заходу сонця, а також за велику кількість типових білосніжних будівель, які увінчані блакитними куполами, а також за приголомшливий вид на Егейське море.