Маша Єфросиніна мала вдосталь часу, щоб обдумати багато тем, переосмислити чимало питань та вирішила дати найактуальніші, на її думку, поради. Перше, про що взялась говорити зірка – це те, якими знаннями повинна володіти сучасна жінка.

Читайте також: Топ-5 популярних міфів про тренажерний зал, які можуть вбити ваше здоров’я

"Чим ми, сучасні жінки, відрізняємося від жінок 30 років тому? Чого ми змогли добитися? Навіщо руйнувати шаблони і стереотипи? Як викликати симпатію і інтерес у навколишніх? Сьогодні в моїй "п'ятірочці" я розповім про навички, важливі для сучасної жінки. Присвятила її, звісно, вам, сучасні та прогресивні дівчата! Ви були і залишаєтесь моїм натхненням!" – анонсувала відео Маша Єфросиніна.

Що повинна знати кожна сучасна жінка:

1. Вміти розбиратись у їжі

Мова йде не про кулінарні здібності жінки, а про її знання про продукти харчування. На думку Маші Єфросиніної, кожна сучасна дівчина повинна знати властивості продуктів та їх дію на організм.

Я не вмію готувати їсти, чесно вам зізнаюсь, однак неймовірно розбираюсь у всьому, що називається їжею. В якості продуктів, в їх поєднанні один з одним, в їх корисних властивостях, мікроелементах, бо для мене, як для сучасної жінки, вкрай важливо, що я їм,
– зізналась Маша Єфросиніна.

Телеведуча додала, що її сім'я не голодує, бо в родині вона – королева салатів, а її чоловік теж часто готує вдома. А от під час публічних виходів чи походів до ресторанів вона достеменно знає, що обере на вечерю.

2. Розбиратись в анатомії

Зірка переконана, що минули ті часи, коли люди лікувались лиш зеленкою чи рятувались від простуди оксоліновою маззю. Тому кожна жінка повинна розбиратись у своєму організмі. Зокрема, знати, чому її шкіра виглядає інакше, як її шлунок реагує на продукти, чи елементарно – яка в неї група крові.

3. Свідома вагітність

Запланована вагітність – це одне з підтверджень, що жінка є свідомою та відповідальною. Тому, на думку Маші Єфросиніної, все про планування дитини повинна знати кожна, щоб уникнути абортів. Як приклад, зірка навела статистику, що в Україні за останні роки побільшало дітей в сиротинцях. Цього можна було б уникнути, якби українки більш свідомо підходили до стосунків.

Читайте також: Як швидко позбутись вугрів: дієві поради блогерів

4. Танці

Після участі в шоу "Танці з зірками 2018" Маша Єфросиніна зізналась, що жоден вид спорту не давав "такого відчуття тіла", як танці. Тренування не тільки зробили фігуру знаменитості ідеальною, але й виправили її сутулість.

5. Постійне навчання

У попередні роки було прийнято вважати, що тільки навчання у школі та університеті дає всі необхідні знання. Однак сучасний світ вимагає проінформованих фахівців, тому самонавчанням слід займатись завжди.

Дивіться відеоблог Маші Єфросиніної про навики сучасної жінки: