Варто знати найпопулярніші б'юті-тренди в макіяжі, які вийшли з моди і до яких вже точно не варто повертатися.

Читайте також: Б'юті-тренди, які краще не використовувати в повсякденному житті

Матове обличчя

Припудрювати обличчя, щоб воно стало матовим, вже справді не в моді. Зараз актуально використовувати вологий макіяж. Так що вам все ж варто придбати не чергову пудру, а хайлайтер або ж тональну основу на основі мерехтливих частинок, щоб досягти абсолютно протилежного ефекту — сяйва і блиску.

А якщо ж ви противниця вологого ефекту, рекомендуємо в такому випадку скористатися матуючим серветками — вони більш ефективні, ніж пудра і не забивають пори.

Контурінг обличчя

Любителькам контурінгу обличчя не варто засмучуватися, що відомий б'юті-тренд тепер не в моді. У 2017 році актуальніше наносити легкий і неяскравий контурінг, щоб створити більш м'які і природні риси обличчя.

Читайте також: Як зберігати косметику: поради, які допоможуть уникнути безладу

Така техніка макіяжу дійсно виглядає більш привабливо, ніж яскраво виражені вилиці і промальований ніс.

Щільний тон обличчя

У 2017 році забудьте про густу констинстенцію тональної основи для шкіри обличчя. В цьому році макіяж повинен виглядати максимально натурально і природньо.

Віддайте краще перевагу тональним кремам з легкою текстурою або BB і CC-кремам – і ті, і інші зливаються зі шкірою, вирівнюють її тон і не утворюють при цьому ефекту маски.

Штучні вії

От що-що, а штучні і нарощені вії у 2017 році виглядають не настільки презентабельно і натурально, як це вважалось раніше.

Читайте також: 5 помилок при нанесенні туші на вії, яких не варто допускатися

І навіть якщо ваші вії недостатньо густі або занадто короткі, зверніть увагу на універсальну туш 3 в 1 – для об'єму, подовження і підкручування.

Довгі стрілки

Макіяж у стилі "котяче око" також покинув модний рейтинг: стрілки як і раніше залишаються, але тепер вони повинні бути короткими, дуже охайними, а зовнішній кінчик майже не виходить за природні межі очей.

Якщо ви звикли малювати стрілки у напрямку до скронь, то тепер злегка угамуйте розмах своєї щіточки – нехай ваші стрілочки будуть ледь помітними.