Однак вчені раз за разом називають нові способи спалювати калорії і при цьому не займатись спортом.

Постійний рух

Неочікувано, але спалювати калорії можна навіть сидячи в офісному кріслі. Головне – не зупинятись рухатись. Багаточисленні дослідження показали, що постійна метушня на робочому місці спалює в 10 разів більше калорій, ніж коли ви просто сидите.

Зелений чай

Вчені довели, що регулярне вживання великої кількості зеленого чаю впливає на рівень жиру в тілі. Поліфеноли, яких у чаї дуже багато, допомагають організму розщепляти жири. Однак аби помітити певні зміни, потрібно випивати в день від 3 до 8 чашок в день.

Потовиділення

Один 45-хвилинний сеанс в сауні здатний спалити калорій стільки ж, скільки можна витратити за 5-кілометрову пробіжку. Експерти стверджують, що активне потовиділення можливо завдяки виведенню рідини з організму.

Читайте також: 4 звички у харчуванні, що допоможуть більше встигати

Прибирання

Коли ми миємо підлогу, пилососимо, чистимо сантехніку та складаємо речі – наш організм активно спалює жир. Дрібні побутові справи здатні спалювати до 100 калорій в годину.

Розмова по телефону

Спілкування по телефону має відбуватись в процесі ходьби. Тобто, коли вас чекає довга розмова, краще піднятись та прогулюватись по кімнаті.