Британського актора Томаса Фелтона знають всі. Ну "поттеромани" так точно. Хоч дебютував актор у кіно в фільмі "Злодюжки" ще в 1997 році, коли йому було всього 10 років, свою справжню славу він здобув завдяки "Гаррі Поттеру".

Читайте також: 20 років Гаррі Поттеру: історія про чарівника, що змінила світ


Томас Фелтон зараз і в першій частині "Гаррі Поттера"

Драко Мелфой, син Луціуса Мелфоя, був втіленням всіх негативних рис, які тільки могли бути у "Гаррі Поттері". На противагу наївному, добродушному та щирому чарівнику Гаррі Поттеру, Драко завжди був зухвалим, нахабним та мстивим хлопцем. Але такі риси точно не притаманні самому Томасу Фелтону, якого фанати саги досі асоціюють з кіногероєм.


Томас Фелтон в ролі Драко Мелфоя у "Гаррі Поттері"

Одного разу актор навіть розповідав, що одна дівчинка кілька років тому підійшла до нього на паркінгу і заявила, що ненавидить його. Той лише посміявся і зрозумів, чому вона так говорить.


Томас Фелтон та інші головні герої серії фільмів "Гаррі Поттер"

А втім, зірка одної з найуспішніших екранізації романів, заявив себе у багатьох інших стрічках. Він знявся у таких фільмах як "Анна і король" (1999), "Зниклий" (2008), "Явище" (2008) та інших. У 2010 році актор виграв нагороду MTV Movie Awards у номінації "Найкращий лиходій".

Читайте також: Як змінилися актори з "Гаррі Поттера": фотопорівняння

Чоловік неодноразово заявляв, що покидає акторську справу та починає займатись своїм хобі, зокрема, риболовством. У 2008 році Том випустив свій перший альбом авторських пісень "Time well spent", а згодом і "All I need", які досі користуються популярністю серед фанатів. Іменинник продовжує брати участь у різних рекламних кампаніях та світських заходах.


Томас Фелтон і Руперт Грінт для модного бренду Band of Outsiders, 2011 рік

Однак ми досі пам'ятаємо Томаса Фелтона з магічних кінострічок і дякуємо йому за чудове дитинство затятих "поттероманів".