На офіційній Instagram-сторінці знаменитий кліпмейкер опублікував знімки, зроблені на даху столичної консерваторії. Саме там Алан Бадоєв провів фінальні репетиції з Тіною Кароль до Дня Незалежності.

Читайте також: На День Незалежності в Києві пройде дві ходи: програма найцікавіших заходів

У дописі режисер зізнався, що багато людей відмовляли його від задуму, однак всупереч всім порадам він таки втілить оригінальну ідею щодо виступу артистки. Деталей постановки Алан Бадоєв не розкриває, однак зізнається, що Тіна Кароль погодила його ідею та вже активно готується до знакового виступу.

Так багато людей говорили: "Це неможливо, не вийде, не можна! Зрештою, Тіна не погодиться лізти на дах консерваторії... І ось ми на ньому, і вже репетируємо, і кадр буде грандіозний, такий як був уві сні! Потрібно вірити в свої бажання, не дозволяйте розтягувати на компроміси ваш задум і все вийде! Дякую, Тіно, за підтримку, артистичний авантюризм і безстрашність,
– написав Алан Бадоєв.


Тіна Кароль готується до виступу / Фото: Instagram / @alanbadoev


Алан Бадоєв і Тіна Кароль на репетиції / Фото: Instagram / @alanbadoev

Про те, що Тіна Кароль стане запрошеною зіркою на урочистостях з нагоди Дня Незалежності стало відомо 21 серпня. Артистка виконає гімн під час першої в історії України Ходи гідності – офіційного маршу, що відбудеться в Києві. Окрім Тіни Кароль, українці зможуть побачити виступ солістки гурту ONUKA Нати Жижченко, п’ятьох оркестрів, українських зірок світової оперної сцени – Андрія Романенко, Євгена Орлова, Оксани Крамаревої та Анжеліни Швачки, 18 піаністів і народних артистів України.