Як повідомляє піар-менеджер артистки Павло Орлов на офіційній Facebook-сторінці, Тіна Кароль погодилась виконати гімн під час Ходи гідності. Співачка вже розпочала репетиції, які, згідно з опублікованим відео, проходять у дворі її столичного маєтку.

Читайте також: На День Незалежності в Києві пройде дві ходи: програма найцікавіших заходів

Хода гідності – офіційний марш, який вперше проведуть 24 серпня. Урочистості до Дня Незалежності розпочнуться об 9:50 з вшанування пам'яті загиблих військових та Небесної Сотні. Окрім цього, відбудеться нагородження українців, які досягли успіхів у різних сферах.

Сама Тіна Кароль прокоментувала свою участь у Ході гідності. Артистка не приховувала свого захвату та зізналась, що щаслива бути частинкою такого "історичного моменту".

Відомо, що Тіна Кароль буде не єдиною артисткою, яка стала учасницею урочистої програми до Дня Незалежності. Окрім неї, українці зможуть насолодитись виступом солістки гурту ONUKA Нати Жижченко, п’ятьох оркестрів, українських зірок світової оперної сцени – Андрія Романенко, Євгена Орлова, Оксани Крамаревої та Анжеліни Швачки, 18 піаністів і народних артистів України.