Навіть попри пандемію коронавірусу й тисячі хворих у Білорусі організували мистецький фестиваль "Слов'янський базар-2020", який відбувся без дотримання соціальної дистанції та маскового режиму. Захід, який триватиме до 22 липня, вже зібрав сотні глядачів, які насолодилися музикою й українських артистів. У рамках концерту "З Україною в серці" на сцену вийшла Тіна Кароль, яка показала відео з виступу на особистій сторінці в інстаграмі.

До теми Слов'янський базар 2020 в Білорусі: сотні глядачів, ігнорування карантину та відзнака українки

Співачка виконала популярну пісню "Перечекати", показавши фантастичний номер. На сцені з'явилася гігантська механічна рука, яка піднімала Тіну Кароль. Така конструкція викликала неоднозначні судження публіки: "Окей, гугл, де можна купити руку, на якій лежала Тіна Кароль?". Проте більшість висловили захоплення появою українки на фестивалі.

Тіна Кароль також виконала композицію "Родны беражок" білоруською мовою. Вона заспівала в дуеті з заслуженою артисткою Білорусі Інною Афанасьєвою.

Тіна Кароль та Інна Афанасьєва – Родны беражок: дивіться відео онлайн

Образ Тіни Кароль

Перед глядачами зірка з'явилася в розкішному блискучому костюмі кремового кольору, який підкреслив її фігуру. На ній приталена спідниця довжини міді з високою талією та топ з довгими рукавами. На струнких ніжках вона акцентувала босоніжками на високих підборах з тонкими ланцюжками.

Тіна Кароль зробила й насичений макіяж з акцентом на червоні губи. Хвилясте волосся артистка вклала на один бік. На сцені вона виглядала бездоганно й, схоже, була щаслива знову повернутися до живих виступів перед великою публікою.