Ілон Маск давно обіцяв фанатам новий автомобіль на заміну Tesla Roadster, яка випускалась з 2008 до 2012 року. Друге покоління цієї моделі (яке поки що є лише прототипом), як і попередниця – дводверне авто: всередині є місце для двох дорослих і двох дітей або поклажі.

Читайте також: Tesla презентувала першу вантажівку Semi: з'явилися фото новинки

Автомобіль буде оснащено засобами автоматичного керування, однак подробиці поки не розкриваються. Tesla Roadster також отримав агресивний зовнішній вигляд та зйомний дах.

Передня частина характеризується парою тонких світлодіодних фар і типовими вигнутими панелями Tesla, в той час як задня частина більше схожа на радикальний концептуальний автомобіль, ніж на серійний автомобіль. Серед найбільш інтригуючих елементів дизайну – тонкі задні фари і агресивний дифузор.

Родстер обладнаний акумуляторним блоком ємністю 200 кВт·год. Запас ходу на одній зарядці, як стверджується, сягне 1000 км.

Заявлений час розгону Tesla Roadster нового покоління з 0 до 100 км/год – всього 1,9 секунди, а до 160 км/год машина здатна розігнатися за 4,2 секунди. Відстань в чверть милі (400 м) вона проходить за 8,9 секунди. Максимальна швидкість перевищує 400 км/год.

Випуск автомобіля запланований на 2020 рік. Вартість перших 1000 екземплярів складе не менше 250 тисяч доларів, в подальшому ціну планується знизити до 200 тисяч.

Нагадаємо, що Tesla презентувала першу вантажівку Semi.