Новоспечена вантажівка Tesla може проїхати без підзарядки до 500 миль (800 кілометрів). Зазначимо, що після всього півгодинної зарядки вантажівка може одразу проїхати ще 400 миль (близько 650 кілометрів).

Читайте також: Ілон Маск розповів, на яких авто їздить

При повному завантаженні у 36 тонн Tesla Semi може розігнатися до 100 кілометрів на годину за 20 секунд. А запас ходу вантажівки на одній зарядці – до тисячі кілометрів.

На відміну від традиційних вантажівок, у Tesla Semi центральна посадка – крісло водія розташоване по центру кабіни. Вантажівка обладнана системою автопілота, яка дозволяє триматися у смузі, перебудовуватися та з'їжджати з автостради без участі водія.

Запуск Tesla Semi у серійне виробництво запланований у 2019 році. Скільки коштуватиме електровантажівка – наразі невідомо.

Відео презентації Tesla Semi

Додамо, що після презентації Tesla Semi засновник компанії Ілон Маск також показав нову легкову модель Tesla Roadster. Це повнопривідний спортивний автомобіль з відкидним прозорим верхом. Продажі Roadster стартують у 2020 році, а базова модель автомобіля коштуватиме від 200 тисяч доларів.