Під час одного інтерв'ю кілька місяців тому Ілон Маск розповів, як правильно вимовляти ім'я його шостої дитини – "Ікс Еш Ей Твелв Маск" або "Ікс Еш Архангел Маск" (X Æ A-XII). Втім, зірковий тато, схоже, забуває і ще не зможе звикнути до імені сина, відтак під час нового інтерв'ю він гучно розсміявся, коли не зрозумів питання журналіста.

До теми Люблячий татусь: в мережі з'явилось відео, де Ілон Маск ніжно розмовляє з сином X Æ A-XII

У новому відеоролику можна побачити, як на заводі Giga Berlin в Німеччині, що буде займатися виробництвом автомобілів Tesla, журналіст запитав Маска, як справи у його сина X Æ A-XII. На що Маск з недорозумінням перепитав, що журналіст має на увазі. І лише через декілька секунд зрозумів, що йдеться про малюка. Інженер щиро розсміявся і сказав, що ім'я його дитини звучить як пароль.

Згодом він опанував сміх і додав, що з X Æ A-XII все добре і через кілька місяців, можливо, він ще раз приїде до Німеччини і візьме дитину з собою.

Ілон Маск забув ім'я своєї дитини: дивіться курйозне відео

Нагадаємо, що малюк Ілона Маска та Граймс народився 4 травня 2020 року.

Що відомо про ім'я X Æ A-XII?

Незвичне ім'я хлопчика вигадав не Ілон Маск, а Граймс. За словами артистки, у кожному символі є прихований зміст: X – це невідома змінна, Æ – ельфійське слово "любов" та "штучний інтелект", а A-XII – не що інше, як попередник улюбленого літака Ілона Маска та Граймс. Спочатку зіркові батьки хотіли реєструвати ім'я сина як X Æ A-12, але каліфорнійські закони не дозволили їм зареєструвати так хлопчика, оскільки в імені дитини можна використовувати тільки букви алфавіту, а також дефіси. Втім Ілон та Граймс знайшли вихід і замінили цифри на римські.