Надя Дорофєєва – одна із тих представниць українського шоу-бізнесу, які не бояться поставати перед камерою у звабливих сукнях або ж купальниках. Відтак зірка з легкістю прийняла пропозицію від чоловічого глянцю XXL, де постала у сексуальних вбраннях. Офіційними знімками зі зйомки Надя Дорофєєва поділилась одразу після випуску нового серпневого номера журналу. На фото вона постала не одна, а зі своїм колегою по дуету "Время и Стекло" Позитивом.

Читайте також: Надя Дорофєєва знялась для чоловічого журналу: спекотні фото

Як виявилось, це були не всі світлини, зроблені фотографом Ольгою Мишурою. 15 липня запальна артистка показала нові кадри, на яких постала у білосніжному закритому купальнику. Пляжне вбрання підкреслило струнку фігуру Наді Дорофєєвої та її татуювання на інтимному місці.

Спекотний образ зірка доповнила шапкою-матроскою та смугастою кофтою. Зйомка за участю Наді Дорофєєвої відбулась на розкішній яхті на Дніпрі.

Літо, ну ні, ми так не домовлялися. Поверни ось це – "блін, як спекотно",
– з гумором написала Надя Дорофєєва.

Знімки одразу ж викликали шквал захоплення. Всього за добу світлини Наді Дорофєєвої вподобали понад 200 тисяч користувачів мережі, а тисячі з них залишили приголомшені відгуки.


Надя Дорофєєва у купальнику / Instagram / @nadyadorofeeva


Співачка Надя Дорофєєва / Instagram / @nadyadorofeeva


Надя Дорофєва знялась для чоловічого глянцю / Instagram / @nadyadorofeeva