Про це пише The Huffington Post.

Таку позицію Тарантіно озвучив у радіоінтерв'ю ще в 2003-му році, але запис розмови знову підняли в мережі через розвинутий секс-скандал в Голлівуді.

Читайте також: Тарантіно прокоментував аварію Уми Турман на знімальному майданчику "Вбити Білла"

На думку Тарантіно, секс його колеги Романа Поланскі з накачаною алкоголем і наркотиками 13-річною Самантою Геймер не можна вважати зґвалтуванням, тому що дівчинка сама того хотіла.

Вона сама того хотіла. Він не гвалтував 13-річну. Це було статутне згвалтування. Це не одне й те саме... У нього був секс із неповнолітньою, правильно. Це не згвалтування. Як на мене, коли ви вживаєте слово "згвалтування", ви говорите про щось насильницьке, про те, що хтось когось повалив. Розкидатися словом "згвалтування" – це як розкидатися словом "расист". Воно підходить не до всього, до чого люди його застосовують,
– тоді пояснив Тарантіно.

Культовий режисер додав, що Роман Поланскі уникнув би халепи, якби тримався подалі від дівчинки, секс із якою заборонений законом, навіть за її згоди. Але Квентін розумів, що Поланскі "любить дівчат" і сама Саманта повинна нести відповідальність за прикрий випадок.


Роман Поланскі

До слова, на момент згвалтування дівчинки Поланскі було вже за 40. Він неодноразово публічно каявся за скоєне, списуючи все на "імпульс", через котре життя його пішло шкереберть. Покарання він уникнув, тому що встиг утекти зі США, не чекаючи вердикту суду. У 1993 році Поланскі виплатив Геймер велику грошову компенсацію, після чого вона відмовилася від претензій.

Читайте також: Режисера Романа Поланскі звинуватили в згвалтуванні німецької актриси

Хто такий Роман Поланскі?

Роман Поланскі є культовий режисером, який за 84 роки життя створив низку відомих фільмів: "Піаніст", "Китайський квартал", "Дитина Розмарі", "Різанина" та інші. Однак окрім великого творчого доробку, він отримав славу голлівудського гвалтівника та педофіла, якого неодноразово намагалась судити за скоєні злочини.