7 жовтня танцювальний паркет покинули професійний боксер Денис Беринчик і Катерина Білявська, а в зону ризику, за результатами глядацького голосування, вже потрапили телеведучий Руслан Сенічкін та Яна Цибульська. Співачка Мішель Андраде і Женя Кот також знаходяться на межі вильоту, хоча за прогнозами аналітиків у цієї пари залишаються хороші шанси на перемогу в проекті. За словами суддів, глядач вже побачив досить багато цікавих, яскравих номерів в цьому сезоні шоу, але апетит приходить під час їжі, тому фанати очікують більшого з кожним новим ефіром.

Читайте також: "Танці з зірками 2018": як вихід Оксани Марченко повпливав на хід шоу

Нагадуємо, що з 14 пар учасників, які були на старті проекту, в наступний ефір вийшли рівно половина: Іраклі Макацарія і Яна Заєць, Мішель Андраде і Женя Кот, Леся Никитюк і Максим Єжов, Руслан Сенічкін та Яна Цибульська, Павло Вишняков і Юля Сахневич , Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова. А також Оксана Марченко та Дмитро Чаплін, які несподівано припинили участь в проекті. Про це заявила вже екс-учасниця на своїй сторінці в Instagram, пославшись на травму.

Хто стане переможцем 8-го сезону "Танці з зірками" – вирішить глядач. Під час кожного ефіру судді визначають своїх лідерів, а ведучий Юрій Горбунов нагадує всім, на чиєму боці зберігаються симпатії уболівальників-телеглядачів. А ось експерти Parimatch поділилися інформацією про те, як виглядають шанси учасників, згідно їх котируванням, які змінилися після відходу Марченко: основний претендент на перемогу – Мішель Андраде (коефіцієнт – 3,3), далі йдуть Ігор Ласточкин та Павло Вишняков (по 4,0). Іраклі Макацарія не сильно відстає від групи лідерів (5,0). Ситуація для Руслана Сенічкіна та Лесі Никитюк складається не в кращу сторону – шанси на їх перемогу оцінюються, як 1 до 25.

Читайте також: "Танці з зірками 2018": Мішель Андраде травмувала ногу

За правилами шоу, в зону ризику можуть потрапити пари, у яких буде мінімальна сума балів від суддів і глядачів. Вже у неділю, 14 жовтня, ми дізнаємося, хто покине шоу, а хто стане новим лідером рейтингу.