22 вересня відбувся 5 прямий ефір шоу "Танці з зірками 2019". Організатори вирішили запропонувати учасникам особливу тему випуску, яка допомогла глядачам більше пізнати їх – "Рік, який змінив моє життя". Перед виходом на паркет знаменитості розказали про події, які для них стали переломними та присвятили постановки близьким людям.

Читайте також: Танці з зірками 2019: всі учасники третього сезону популярного шоу

Особливу увагу привернув виступ Вікторії Булітко та Дмитра Дікусара. Все тому, що акторка вирішила відверто розповісти про моторошну аварію, яка сталась з її творчою командою під час турне. Тоді загинула одна з учасниць "Дизель Шоу" Марина Поплавська. Під час прямого ефіру Вікторія Булітко пригадала перше знайомство із акторкою та розказала, наскільки складно було пережити втрату.

"Після аварії минув майже рік. Коли вона загинула, почали писати люди з багатьох країн. Це була легенда... За кілька днів у нас була запланована поїздка до Німеччини, де Марину чекав її коханий. Однак часу не вистачило", – розповіла Вікторія Булітко.

"Танці з зірками 2019" 5 випуск: дивитись онлайн – виступ Вікторії Булітко і Дмитра Дікусара

Відомо, що ДТП за участю автобуса акторів "Дизель Шоу" сталась 20 жовтня 2018 року. На Київщині у їхній транспорт врізався фургон. Внаслідок зіткнення померла Марина Поплавська, а Єгор Крутоголов і Яна Глущенко потрапили до лікарні з серйозними травмами. Окрім цього, травми отримали й інші зірки проекту: Євгеній Гашенко, Максим Неліпа, Олександр Бережок, Євген Сморигін, Олег Іваниця та Вікторія Булітко.

Прощались із загиблою акторкою в рідному для неї Житомирі. Похорон Марини Поплавської відбувся 22 жовтня. Президент Петро Порошенко посмертно нагородив акторку орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.