90-річний народний артист України та легенда української хореографії Григорій Чапкіс займе крісло третього судді нового сезону проєкту "Танці з зірками". Вже цією осені разом із балериною Катериною Кухар та хореографом Владом Ямою вони оцінюватимуть роботу пар на паркеті. Варто додати, що Чапкіс вже неодноразово з'являвся в проєкті в якості члена журі, повідомляє ТСН.

Цікаво На розкішному лімузині: Влад Яма показав, як святкував 38-річчя – відео

І ми знову зустрінемося з вами. Я впевнений, я знаю, я гарантую, що цей сезон буде кращим, ще яскравішим, цікавішим. Це свято принесе нам радість зустрічей з дуже цікавими людьми і талановитими артистами – вже знайомими і новими зірками, і теми, які вразять вас своїм мистецтвом в новому шоу,
– прокоментував свою участь в суддівстві Григорій Чапкіс.

Варто додати, що вже найближчим часом шанувальники танцювального проєкту дізнаються імена зірок, які долучаться до шоу. Серед імовірних претендентів в мережі вже називали Настю Каменських, Славу Камінську та інших. Хто буде на шоу насправді – дізнаємось згодом. Зокрема, новий сезон "Танців з зірками" може проходити у незвичному для всіх форматі через пандемію коронавірусу. Можливо, у залі вже не буде глядачів, а самі судді та учасники змушені будуть дотримуватись соціальної дистанції.