Другий суддя "Танців з зірками" 4 сезон

Український хореограф вже вчетверте займе суддівське крісло. Про це він особисто розповів в ефірі "Сніданку з 1+1". Влад Яма не тільки зізнався про свою участь у новому сезоні проєкту, а й заінтригував цікавими деталями.

До теми Танці з зірками: хто став першим суддею на проєкті у новому сезоні

По секрету вам скажу, що я знаю декількох зірок, які братимуть участь у новому сезоні. Це буде щось неймовірне. Ми вже охрестили цей сезон "платиновим". Із нетерпінням чекаю на прямі ефіри, хочу дивуватися та захоплюватися сам, і щоб такі ж емоції отримували наші глядачі. Я в передчутті,
– розповів танцівник.

Нова історія улюбленого проєкту стартує вже цієї осені. Проте цього року, ймовірно, ефіри проходитимуть у незвичному форматі. Зокрема, є велика вірогідність того, що під час прямих ефірів у залі не буде глядачів, а судді та учасники знімального процесу дотримуватимуться встановлених правил безпеки: не порушуватимуть соціальну дистанцію та матимуть на собі індивідуальні засоби захисту.

Влад Яма – суддя "Танців з зірками": дивіться відео онлайн

Нагадаємо, у минулому сезоні суддівські крісла займали: прискіпливий Влад Яма, вимоглива Катерина Кухар, харизматичний Франціско Гомес та легендарний Григорій Чапкіс. Та нещодавно прима-балерина заінтригувала прихильників шоу заявою про те, що серед членів журі можливі зміни.