У перший день грудня 2019 року Світлана Тарабарова вперше показала обличчя свого 1-річного сина Івана. Відтоді артистка залюбки ділиться з підписниками блогу спільними кадрами з дитиною, чим провокує суперечки: на кого хлопчик більше подібний.

Дивіться також: Світлана Тарабарова показала ексклюзивні кадри зі своїм сином

Днями зіркова матуся вирішила розвеселити українців, показавши кумедні сімейні фото. На кадрах видно, як Світлана Тарабарова стоїть поряд з маленьким Іваном і насолоджується зимою. Хлопчик настільки щиро дивувався сніжинкам, що артистка повторила його міміку, чим викликала сміх у всіх прихильників.

Сніжинки. Шукайте у своєму місті,
– з гумором написала Світлана Тарабарова до фото.


Світлана Тарабарова з сином / Instagram / @tarabarova


Сімейні фото Світлани Тарабарової / Instagram / @tarabarova


Світлана Тарабарова з дитиною / Instagram / @tarabarova

Що відомо про сина Світлани Тарабарової?
Співачка Світлана Тарабарова народила хлопчика 9 вересня 2018 року. Пологи української зірки пройшли у столичній клініці, популярній серед артистів. Серед відомих породіль шпиталю – Валентина Хамайко, Джамала, Лілія Ребрик, Наталка Карпа та інші селебрітіз. Згодом стало відомо, що артистка назвала сина Іваном. Батьком хлопчика є бізнесмен Олексій Бондар, який не веде публічного життя, однак у блозі Світлани Тарабарової часто з'являються спільні з ним сімейні фото.

Ще перед пологами Світлана Тарабарова анонсувала випуск нового альбому, який вона присвятила материнству. Тому в день народження сина відбулась прем'єра пісні "Добре серце", яка увійшла до студійної платівки "23:25". Саме в цей час з'явився на світ син Світлани Тарабарової. А от вперше обличчя маленького Івана публіка побачила у кліпі "Падає сніг".