30-річна Світлана Тарабарова на особистій сторінці в інстаграмі опублікувала дуже емоційні фото. Вона позувала на тлі вхідних дверей до красивого маєтку, оздоблених зображенням сонця. У кадрі зірка не приховувала свого щастя, адже нарешті переїхала до власного світлого і просторого дому разом з чоловіком і дітьми.

Читайте також У нюдовому вбранні: Світлана Тарабарова підкорила монохромним образом – фото

Раніше артистка зізналась, що будинок у закритому котеджному комплексі за 7 кілометрів від Києва – їхня перша нерухомість з чоловіком Олексієм Бондарем. До того вони 13 років мешкали в орендованому житлі. Для придбання оселі подружжя багато працювало та взяло великий кредит.

Ми вдома! Нарешті ми переїжджаємо у наш світлий дім. Не передати емоцій, як ми довго на це чекали, як багато працювали і працюємо, щоб наші діти, нарешті, гралися у своїй дитячій,
– написала Світлана Тарабарова.

Вона розповіла, що ремонт, який затягнувся на понад п'ять місяців, досі незавершений. Тому співачка пообіцяла все показати публіці трохи згодом.

Образ Світлани Тарабарової

Для відповідального дня співачка обрала стильний костюм небесно-блакитного кольору, який складається з вкорочених штанів та піджака на ґудзиках. Це вбрання Світлана Тарабарова поєднала з масивними чоботами чорного кольору та об'ємною чорною курткою з білим вовняним коміром.

Довге руде волосся виконавиця залишила розпущеним та нанесла легкий денний макіяж, який підкреслив вроду. Біля вхідних дверей нової оселі вона влаштувала не лише фотосесію, а й запальні танці.

Для перегляду всіх фото та відео гортайте вправо