Нагадаємо, що учасницями "Супер топ-модель по-українськи" стали дівчата із попередніх сезонів.

Читайте також Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск: грандіозний фінал

Зірковий подіум

Перше завдання цього тижня особливо тривожне для дівчат. Адже воно стане ще й останнім шансом для Аріни та Іри.

Це має бути дефіле по найбільшому подіумі в Україні – довжиною 100 метрів. При цьому кожна з моделей мала дефілювати в образі якоїсь із всесвітньо відомих зірок – Ріанна, Шакіра, Дженіфер Лопес, Мадонна та Біллі Ейліш.

Аби допомогти дівчатам краще перевтілитись у нові образи експерти покликали на допомогу акторів Drag queens.

Читайте також У шоу Супер топ-модель по-українськи 4 сезон перемогла Таня Брик

Найгіршими у цьому дефіле було якраз в Аріни та Іри. Однак Іра Мойсак показала трохи кращу роботу. Тож саме вона продовжує боротьбу на шоу Супер топ-модель по-українськи.

Випустити внутрішнього звіра

Друге завдання цього тижня ще провокативніше. Кожна з дівчат має віднайти в собі внутрішнього темного звіра, визнати і прийняти його, а також показати того звіра.

Читайте також Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск: найемоційніший випуск сезону

Костюми моделей жахали. Та більшості вдалось розповісти про найпотаємніше та вдало справитись із завданням. Єдиною, хто так і не зрозуміла чого від неї хочуть експерти була Іра. Її робота була настільки беземоційною та провальною, що експерти вирішили не чекати кінця тижня та вигнали дівчину просто зараз.

Ні насильству

Останнє завдання цього тижня виконували лише троє моделей. На цьому випробуванні до експертів приєдналась Маша Єфросініна. Вона вже багато років допомагає боротись їз насильством над жінками в Україні.

Супер топ-модель по-українськи / Фото організаторів шоу

Зараз саме моделі мають допомогти Маші з цією місією. Кожна з них має відіграти історію з насильством і показати все біль на фото.

На фінальному вигоні Алла з'явилася без традиційних фото дівчат та оголосила, що усі троє дівчат проходять у наступний тиждень. А це означає, що саме Даша, Саша та Таня стають фіналістками Супер топ-модель по-українськи.